Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» в Макіївському ПУСР

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» в Макіївському ПУСР

Щороку з 25 листопада  по 10 грудня у різних країнах по всьому світу розпочинається акція “16 днів проти насильства”, до якого долучились і учасники освітнього процесу Макіївського ПУСР.

Основне завдання   акції –  привернути увагу спільноти до актуальних проблем запобігання та протидії домашньому насильству, а також активізація діяльності державних установ і громадських організацій задля об’єднання зусиль заради захисту прав людини.

Протягом цього періоду вихователями та практичним психологом  з учнями  училища, за рекомендацією Міністерство освіти і науки України, було  організовано та проведено тренінгові заняття, бесіди, години спілкування  на теми: «Ми різні, але ми  – рівні», « Сім’я – простір без насилля», «Розірви коло», « Вчимося бути добрими» ,  «Права дитини в цьому світі». Під час проведення профілактичної та роз’яснювальної роботи щодо запобігання насильства використані матеріали  Проекту «Боротьба з насильством щодо дітей в Україні»: відеоролики « Захист дітей онлайн», «Розкажи дорослому, що довіряєш», «Почни говорити», «Сексуальний шантаж».

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» в Макіївському ПУСР Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» в Макіївському ПУСР Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» в Макіївському ПУСР

 

Залишити відповідь