Тиждень протидії булінгу в Макіївському професійному училищі соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка

Тиждень протидії булінгу в  Макіївському професійному училищі соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка

9 грудня 2020 року  у рамках  Всеукраїнської інформаційної кампанії «16 днів проти насилля» присвяченої протидії боулінгу, практичний психолог Макіївського професійного училища соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка  Велика С.П. провела  інтерактивне заняття для персоналу закладу працівниками закладу «Протидія булінгу».

Практичний психолог провела тренінг для співробітників училища, який передбачав групову діяльність та розігрування ситуативних ролей. Присутні шукали способи допомоги, шляхи запобігання булінгу в освітньому закладі, попередження проявів жорстокості серед здобувачів освіти.

Велика С.П. наголосила на тому, що явище булінгу стало справжньою проблемою українських закладів освіти,  зупинилася на проблемах кібербулінгу.
Всі присутні отримали інформацію про види булінгу, правові та морально-психологічні його наслідки, методи вирішення ситуацій, що несуть загрозу насильства, підвищили рівень поінформованості з питань запобігання жорстокого поводження та насильства. Було сформовано уявлення про поняття: “булінг”, “кібербулінг”. Обговорювали шляхи конструктивного вирішення конфліктних ситуацій та сформували знання з правил безпечної поведінки в мережі Інтернет.

Тиждень протидії булінгу в  Макіївському професійному училищі соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка Тиждень протидії булінгу в  Макіївському професійному училищі соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка Тиждень протидії булінгу в  Макіївському професійному училищі соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка Тиждень протидії булінгу в  Макіївському професійному училищі соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка Тиждень протидії булінгу в  Макіївському професійному училищі соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка Тиждень протидії булінгу в  Макіївському професійному училищі соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка

Залишити відповідь