З іменем Кобзаря у серці

З іменем Кобзаря у серці

 

             Тарас Шевченко – видатний український поет, художник, громадський діяч – безперечно одна з найвидатніших постатей нашого народу.

Шевченкове життя – символ тернистого шляху боротьби. Минають роки, століття, а гострота і сила  його слова живе. Дух свободи, якої прагнув Кобзар, приходить до українців і додає упевненості у власному самоствердженні. Все його життя і творчість були присвячені українському народу.

У період  з 6 по 13 березня  2023 р.  проведено декаду «Шевченківські дні». Цікаві завдання квесту «Шевченковими шляхами» мали на меті поглибити знання учнів про життєвий і творчий шлях поета. Гортаючи сторінки “Кобзаря”, учні декламували поезії та спробували власноруч намалювати портрет генієві. Здійснили заочну мандрівку “Шевченко і світ”. Підготували проект «Невідомий Шевченко». Ознайомили присутніх з маловідомими фактами із життя видатного діяча.  Було проведено “Хвилинки Кобзаря”, що наповнили зміст заходів  величними словами поета. Крім того вихованці  підготували доповіді, кросворди,  буклети , презентації. Переглянули фільми  «Мій Шевченко», «Таємниці генія Шевченка».

З плином часу все більше переконуєшся, що поезії Кобзаря — то одкровення, які він висловив на адресу минулих, сучасних і прийдешніх поколінь українців. Тарас Шевченко — це вічний вогонь, що ніколи не згасне в серцях народу. Творчість Т. Г. Шевченка — це святиня, якою дорожить і гордиться український народ.

З іменем Кобзаря у серці З іменем Кобзаря у серці З іменем Кобзаря у серці З іменем Кобзаря у серці З іменем Кобзаря у серці З іменем Кобзаря у серці З іменем Кобзаря у серці З іменем Кобзаря у серці З іменем Кобзаря у серці З іменем Кобзаря у серці

Залишити відповідь