Здоровим бути круто

Здоровим бути круто

Популярність здорового способу життя зростає з кожним днем все більше та усе стрімкіше. Кожен хоче бути здоровим, відчувати силу та бадьорість не тільки свого духу, а й тіла.

До Всесвітнього дня здоров’я та з метою формування в учнів свідомого ставлення до свого життя і здоров’я, здорового способу життя на основі розвитку життєвих навичок, виховання у них дбайливого та усвідомленого ставлення до власного здоров’я, ознайомлення учнів з основними принципами та закономірностями життєдіяльності людини в природному та соціальному середовищах бібліотекарем Макіївського ПУСР ім. А. С. Макаренка було підготовлено виставку літератури та бюлетень на тему «Здоровим бути круто», а також  проведено тематичну бесіду «Твоє здоров’я – у твоїх руках» в результаті чого діти дізналися про сучасні проблеми здоров’я та як шкідливі звички впливають на загальний стан людини.

Керівник фізичного виховання Сікірда О.І. провів з вихованцями дискусію на тему «Фізкультура і спорт у житті людини» присутні поділилися своїми думками про те, яке має значення здоров’я у нашому житті і закликали займатися спортом, вести здоровий спосіб життя. Учень групи ШЛП-22 Тітов П. ознайомив з історією виникнення Всесвітнього дня здоров’я, представивши присутнім цікаву презентацію. Весело пройшли спортивні змагання у спортивному залі, панувала піднесена атмосфера, учасники змагань показали спритність, витривалість, кмітливість.

Врешті-решт, здоров’я – це молодість. Саме за здоровою молоддю – майбутнє України.

Здоровим бути круто Здоровим бути круто Здоровим бути круто Здоровим бути круто Здоровим бути круто Здоровим бути круто

Залишити відповідь