8 березня – це, безумовно, найніжніше свято

8 березня – це, безумовно, найніжніше свято

Першим весняним святом, що зігріває всіх теплом та увагою, є свято прекрасної половини людства – Міжнародний жіночий день. Це свято символізує собою початок весни, любов, красу та ніжність. Саме цього дня жінки отримують численні привітання та дарунки від коханих чоловіків, синів, колег, друзів, знайомих.

8 березня – це, безумовно, найніжніше свято. Адже разом із Міжнародним жіночим днем ми святкуємо свято весни, тепла та посмішок.

Це дивовижне свято, ніжності та краси! Цього дня ми вітаємо жінку: жінку-матір, жінку-педагога, жінку-сестру, жінку-кохану, жінку-подругу, жінку, від якої пішло все прекрасне не землі.

Всі жінки в цей день, немов весняні квіти, сповнені краси, витонченості та свіжості. Традиційно святкування 8 Березня відбулося і в Макіївському професійному училищі соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка.

Апофеозом свята став концерт, підготовлений талановитими учнями нашого училища. Спочатку директор Макіївського ПУСР Чорномор Руслан Григорович привітав всіх присутніх жінок  від представників сильної половини колективу училища і побажав, щоб всі радісні моменти тривали якнайдовше, і настрій завжди був як весняний день та передав слово ведучим.

Учні радо зустріли працівників училища в актовій залі, де слова-вітання, вірші та пісні  не залишили байдужими глядачів. Завдяки зусиллям артистів свято було зігріто усмішками і гарним настроєм. Прикрасили концерт найкращі виступи, музичні номери та хореографічні постановки у виконанні вихованців училища та гості, місцевої жительки Анжели, яка з радістю долучилася до проведення свята .

Дякуємо всім, хто долучився до підготовки і проведення святкового заходу. Дякуємо за чудовий передсвятковий весняний настрій!

Сильній половині людства хочеться сказати: цінуйте жінку, хоч вона й безцінна, цінуйте за її душу, терпіння, доброту, частіше говоріть їй компліменти, і вона стане найкрасивішою, найчарівнішою, найзагадковішою і наймилішою, одним словом – найкращою!

8 березня – це, безумовно, найніжніше свято 8 березня – це, безумовно, найніжніше свято 8 березня – це, безумовно, найніжніше свято 8 березня – це, безумовно, найніжніше свято 8 березня – це, безумовно, найніжніше свято 8 березня – це, безумовно, найніжніше свято 8 березня – це, безумовно, найніжніше свято 8 березня – це, безумовно, найніжніше свято 8 березня – це, безумовно, найніжніше свято 8 березня – це, безумовно, найніжніше свято

Залишити відповідь