Спілкуємося в сфері професійної освіти

Спілкуємося в сфері професійної освіти

15 березня 2019 року на базі комунального закладу “Петрівського навчально-виховного об’єднання “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія” Петрівської районної ради Кіровоградської області відбулися відкриті заходи, майстер-класи з різних робочих  професій, яким навчаються в професійних училищах, ліцеях. Представляли свої професії такі заклади, як Олександрійський професійний аграрний ліцей, Олександрійський професійний ліцей, професійно-технічне училище № 36 смт. Новгородки Кіровоградської області.

Задля розширення знань про робітничі професії, яких потребують підприємства та організації в Кіровоградській області учням Макіївського професійного училища була організована поїздка до Петрівської гімназії.

Педагоги та учні Олександрійського професійного аграрного ліцею представили цікаву презентацію про заклад – його історію, матеріально-технічну базу, сучасне навчання та життя. Наші учні побачили майстер-клас зі слюсарної справи по виготовленню декоративних виробів з металу та навіть мали змогу спробувати самостійно виконати одну з операцій цього майстер-класу. Майстер та учні з перукарської справи представили майстер – клас «Фігурне плетіння у 3-D форматі». Про свою професію розказали з наснагою також водії.

Не менш цікавими і захоплюючими були презентація та майстер-класи Олександрійського професійного ліцею. Учні познайомились з професіями кухаря, кондитера, слюсаря з ремонту автомобілів. Найцікавіше було учням спробувати своїми руками формувати різні мучні вироби з візерунками, плетінням, розмалювати гіпсову заготовку, допомогти майстру замінити в циліндрі двигуна клапан. Зацікавили і вироби учнів гуртка технічної творчості.

Завершили такий цікавий і корисний захід педагоги та учні професійно-технічного училища № 36 смт. Новгородка. Теж була представлена презентація училища, майстри та учні розповідали про професії слюсаря, кухаря, швачки. Гарними були номери художньої самодіяльності.

Завдяки таким заходам та живому спілкуванню наші учні виховуються як майбутні «будівельники» нашої  рідної України, виховують в собі бажання вчитись робітничим професіям, бути кращими спеціалістами і стати справжніми людьми. Живе спілкування нічим не заміниш!

Педагогічний та учнівський колективи нашого училища вдячні за запрошення на даний захід колективам комунального закладу “Петрівського навчально-виховного об’єднання “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія” Петрівської районної ради Кіровоградської області, Олександрійському професійному аграрному  ліцею, Олександрійському професійному ліцею, професійно-технічному училищу № 36 смт. Новгородка Кіровоградської області.

Спілкуємося в сфері професійної освіти Спілкуємося в сфері професійної освіти Спілкуємося в сфері професійної освіти Спілкуємося в сфері професійної освіти Спілкуємося в сфері професійної освіти Спілкуємося в сфері професійної освіти Спілкуємося в сфері професійної освіти Спілкуємося в сфері професійної освіти Спілкуємося в сфері професійної освіти Спілкуємося в сфері професійної освіти Спілкуємося в сфері професійної освіти Спілкуємося в сфері професійної освіти

Залишити відповідь