Якісна вода – запорука здорового життя

Якісна вода – запорука здорового життя

“Воді була дана чарівна влада

стати соком життя на Землі”

Леонардо да Вінчі

22 березня у всьому світі відзначають Міжнародний день води. Резолюцію про святкування Міжнародного дня води прийнято на 47 сесії Генеральної асамблеї Організації Об’єднаних Націй у листопаді 1992 року. У 2000 році ООН прийняла Декларацію тисячоліття ООН та розробила спеціальну Програму дій на ХХІ століття, яка дала б змогу забезпечити кожного жителя нашої планети чистою питною водою.

Всесвітній день збереження водних ресурсів – є унікальною можливістю нагадати людству про надзвичайну важливість водних ресурсів для оточуючого середовища і розвитку суспільства.

У Макіївському професійному училищі соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка також відзначили всесвітній день води виховним заходом, який провела вихователь Басараб Аліна Василівна.

Під час заходу присутні  переглянули відеоролики про “Води України”, “Значення води в житті людини”, та інші. Грали в тематичні ігри.

Вода завжди з нами. Ми готуємо їжу, п’ємо її, приймаємо душ і плаваємо в ній. Беручи воду, як даність, не замислюємося про те, що це сама таємнича, складна, і маловивчена субстанція на Землі. Найважливіші ритуали практично всіх релігій пов’язані з водою. Вона – є священна основа життя …

Тому ми повинні добре усвідомити, що все залежить лише від нас. Закликаємо усіх із повагою ставитися до природи і докласти максимум зусиль для збереження річок задля майбутніх поколінь. Кожен із нас повинен зробити якусь хоча б маленьку добру справу для збереження, охорони та відтворення водних ресурсів.

Якісна вода – запорука здорового життя Якісна вода – запорука здорового життя Якісна вода – запорука здорового життя Якісна вода – запорука здорового життя Якісна вода – запорука здорового життя Якісна вода – запорука здорового життя Якісна вода – запорука здорового життя

 

 

Залишити відповідь