«А пам’ять священна…»

28 жовтня вся наша країна відзначає одну з найбільш значущих дат в своїй історії – День звільнення від нацистських загарбників. Вперше ця дата в державному календарі свят з’явилась у 2009 році, коли Указом Президента України, з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні.

«А пам'ять священна…»

Саме тому, 28 жовтня 2018 року з нагоди відзначення 74-річниці визволення України від фашистських загарбників, вихованці Макіївського професійного училища соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка прийняли участь у виховному заході «А пам’ять священна…», який підготувала та провела вихователь Басараб А.В. Діти вшанували пам’ять загиблих визволителів, переглянули документальний фільм, який висвітлив події 74- річної давнини. Після перегляду хлопці висловлювали власну точку зору щодо поданих історичних подій, вчилися формулювати думки відносно значимості перемоги для українського народу та величину вкладу кожного солдата у здобутті перемоги.

«А пам'ять священна…»

Також вихованці ознайомились із піснями воєнних років, які своїм запалом, патріотичним духом давали надію на перемогу нашому народові. Руками всіх учасників заходу було створено колаж «Ніхто не забутий, ніщо не забуте».

«А пам'ять священна…»

 

Залишити відповідь