Захоплююче дозвілля вихованців Макіївського ПУСР ім. А.С.Макаренка

Захоплююче дозвілля вихованців Макіївського  ПУСР ім. А.С.Макаренка
Достеменна істина, висловлена древньогрецьким філософом Платоном про те, що ніхто не стає хорошою людиною випадково, вже вкотре підтвердила свою правдивість. Саме від виховання, від тих підвалин, які закладаються в дитинстві, вже в дорослому житті доводиться пожинати плоди.
А що робити дітям, які з різних причин ступили на хибний шлях, залишилися без батьківської опіки та материнської ласки. Як їм подолати усі труднощі, стати на ноги, отримати освіту та знайти своє місце у житті. У таких випадках на допомогу приходять училища соціальної реабілітації, які беруть на себе такий важкий тягар, як гідне виховання громадянина держави.
Адміністрація Макіївського професійного училища соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка докладає масу зусиль для організації дозвілля своїх вихованців, тісно співпрацює з громадськими та благодійними організаціями.

Захоплююче дозвілля вихованців Макіївського  ПУСР ім. А.С.Макаренка
27 жовтня, вже вкотре в рамках проекту «Ніхто не стає хорошою людиною випадково!», Благодійний фонд "Можливість" влаштував для хлопців Макіївського ПУСР справжнє свято. Вихованці знову відвідали м. Кривий Ріг. Були запрошені на конференцію, організовану фондом «Можливість».
По завершенню проекту благодійна організація подякувала всім учасникам за плідну співпрацю. Було вручено подякудиректору Макіївського професійного училища соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка Чорномору Руслану Григоровичу за сприяння у втіленні проекту. В свою чергу, Руслан Григорович висловив думку, що формат проекту варто розширити та додати варіативні питання, які підліткам слід вирішувати у повсякденному житті.
Тобто і діти, і педагоги мають надію на продовження співпраці з благодійною організацією «Можливість» з інших актуальних питань: як вирішувати конфлікти у сім’ї, налагодження відносин з однолітками, протидія сімейному насиллю і тому подібне.

Захоплююче дозвілля вихованців Макіївського  ПУСР ім. А.С.Макаренка
Організатори підтримали ідею та пообіцяли і в подальшому проводити різноманітні цікаві та корисні заходи.
Завершальним етапом екскурсії стало відвідування місцевого кінотеатру «Олімп», де діти разом із супроводжуючими з радістю переглянули комедійний фільм «Скажене весілля», а потім ділилися враженнями від побаченого.

Захоплююче дозвілля вихованців Макіївського  ПУСР ім. А.С.Макаренка
У всіх присутніх були надзвичайні враження від поїздки.
Основна мета екскурсій для таких дітей - розвинути життєві вміння, лідерські якості та цінності, навчити їх широко мислити та бути комунікативним у суспільстві, налагодити обмін культурними цінностями та розширити світогляд.

Залишити відповідь