Свято Дня працівників освіти і Дня працівників профтехосвіти

Свято Дня працівників освіти і Дня працівників профтехосвіти відбулось у Макіївському професійному училищі соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка

Свято Дня працівників освіти і Дня  працівників профтехосвіти
Зі святом, Педагоги!
Учителю ! Пораднику і друже!
Ви вибрали дорогу, непросту.
Ми Вам сьогодні дякуємо дуже
За Вашу працю вчительську святу!

   Професійно-технічна освіта України бере свої витоки від початку жовтня 1940-го року, тому 5 жовтня в Макіївському професійному училищі соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка святкували подвійне свято: День працівників освіти і 78-річчя з дня заснування системи професійно-технічної освіти.
В актовому залі нашого училища відбувся урочистий концерт.
Вихованці розважали своїх викладачів, майстрів та працівників щирими вітаннями та подяками, теплими промовами та віршованими рядками, які були наповненні лише найщирішими побажаннями та позитивними емоціями, піснями та веселими сценками.
Концертна програма запам’яталася усім своє унікальністю та незвичайністю, адже свято було проведено у форматі «Подорож у минуле»: ведучі провели екскурс у життя кожного працівника нашого училища та відзначили найкращі якості та унікальні можливості кожного з них.
Із професійним святом педагогів привітав директор Макіївського ПУСР ім. А.С.Макаренка Чорномор Руслан Григорович. Звертаючись до освітян Руслан Григорович сказав, що "Професія вчителя є унікальною, адже бути педагогом – велике мистецтво й щоденна жертовна праця. Ми усі родом зі школи. У всіх нас були вчителі й викладачі, які прищепили нам любов до знань, прагнення до навчання та пізнання, сіяли у серцях вихованців зерно прекрасного, світлого, вічного, - зазначив Руслан Григорович. - Ви люди особливого ґатунку, які свої сили, знання та досвід віддають вихованню у кожній дитині потреби до самовдосконалення та самореалізації, готовності до праці на благо рідної України. Пам’ятайте, все, що Ви віддаєте від щирого серця, повертається до вас зі сторицею. Бажаю кожному з Вас міцного здоров’я, натхнення та успіхів у Вашій найпочеснішій місії".
Свято добра, радості та краси, свято подяки та гарних слів, свято непідробних емоцій та незабутніх переживань.     

Свято Дня працівників освіти і Дня  працівників профтехосвіти

Свято Дня працівників освіти і Дня  працівників профтехосвіти

Свято Дня працівників освіти і Дня  працівників профтехосвіти

Свято Дня працівників освіти і Дня  працівників профтехосвіти

Залишити відповідь