День знань

День знань

День знань у Макіївському професійному училищі соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка розпочався радісно та святково.

3 вересня, в Україні продовжують святкувати День знань. Цьогорічь Міністерство освіти дозволило навчальним закладам на власний розсуд встановлювати дату святкувань.
1 Вересня – День Знань– хвилююче свято, яке нагадує кожному з нас про важливість знань, роль освіти у житті людини і суспільства.


Отож, і в Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка лінійка відбулася 3 вересня. Розпочався святковий захід з виконання Гімну України та підняття Державного Прапора України. Відбулося вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні, воїнів АТО.
«Радий вас усіх сьогодні бачити на урочистій «лінійці». Ми вже всі скучили один за одним. Сьогодні в цей чудовий сонячний день наш обов’язок згадати тих, завдяки кому ми з вами маємо можливість святкувати 1 вересня – це Герої Небесної Сотні, воїни нашої армії, які віддали життя на сході за свободу і незалежність України», – зазначив директор закладу Чорномор Руслан Григорович та закликав усіх вшанувати загиблих воїнів хвилиною мовчання.
У своєму вітальному слові Руслан Григорович побажав вихованцям та викладачам нових творчих здобутків, успіхів у навчанні, а також, відзначив кращих дітей, які були нагороджені похвальними листами « За активну участь в житті училища».
Новий навчальний рік розпочався: одні переступили поріг навчального закладу вперше, для інших – цей навчальний рік стане випускним. У цей день бажаємо учням міцного здоров’я, терплячості та натхнення, а головне – успіхів у здобутті нових знань. Адже саме у Ваших руках у недалекому майбутньому опиниться доля нашої держави.
Пісні та вірші у виконанні вихованців училища додали гарного настрою всім присутнім.
Урочиста лінійка завершилася дзвоном срібного дзвоника на перший урок.День знаньДень знаньДень знаньДень знаньДень знаньДень знань

Залишити відповідь