З Україною у серці

З Україною у серці

З Днем народження, моя державо,
З святом тебе, добрим і святим!
Нехай лине завжди тільки добра слава
Про мою країну звідусіль!

25  серпня  вихованці  Макіївського ПУСР  ім. А.С. Макаренка  прийняли  активну  участь   в    урочистому  концерті  з  нагоди  Дня  Прапора  та  27  річниці  Незалежності  України,  який  відбувся  у    будинку  культури  селища  Балахівки.

Свято Незалежності для нас, українців, було і залишається, мабуть, найважливішим і найбільш урочистим. Наша незалежність – це здобуток не лише покоління, але й результат сукупних зусиль багатьох поколінь наших предків… Маємо пам’ятати, що наші земляки на передовій на Сході України захищають не лише Україну, але й цивілізаційні цінності демократичного світу. Саме завдяки нашим захисникам ми можемо спокійно спати і не ховатись у підвалах від мінометних обстрілів. Тому, велика їм шана і низький уклін. Ми всі в цей день бажаємо Україні вистояти і перемогти у нашій боротьбі за незалежність, у нашій боротьбі за європейське майбутнє.

Ведуча святкового дійства Турбаївська Т.П. бажала всім присутнім мирного неба над головою,  національної злагоди, благополуччя, спокою у сім’ях та міцного  здоров’я.  Господиня заходу зазначила, що це свято для всіх нас означає дійсно незалежність, за яку боролися і гинули мільйони українців впродовж всієї нашої історії. За право мати свою державу, говорити своєю мовою, мати свою науку, літературу, культуру, бути цивілізованою і прогресивною країною кращі сини українського народу, серед яких наші земляки, гинуть у жорстоких боях на Сході України. Ми вболіваємо за долю нашої Батьківщини і віримо, що здолаємо всі труднощі.

В канву концерту органічно вплелися веселі, запальні танці та пісні у виконанні аматорських колективів та вихованців Макіївського училища. Глибоко запав у душу виступ дуету Зазгарського Ростслава та Буряка Давіда із піснею «Синє небо, жовте поле». Справжнім музичним шедевром виявився виступ тріо у складі Шляхової Ріти, Зазгарського Ростислава та Буряка Давіда з піснею «Вишиванка». І хоч пісня прославляє традиції нашого народу, у багатьох глядачів на очах блищали сльози – так ніжно, трепетно, душевно, майстерно виступило тріо. «Я люблю Україну свою» запевнили вкотре своєю піснею Жалоба Олександр та Ярославов Олексій. Сильні голоси, продумана постановка зробили цей номер незабутнім. Хто хоч раз побував на концерті Балахівського будинку культури, ніколи цього не забуде, а буде прагнути відкласти всі свої справи і побувати ще раз. Це справжня феєрія, надзвичайне свято, сповнене незабутніх вражень.

Не вистачає слів, щоб передати почуття вдячності за ті емоції, які переповняли усіх на цьому концерті. Довгі овації, які не відпускали артистів зі сцени, засвідчили загальну відданість і любов глядачів до своїх талановитих земляків.

Залишити відповідь