Удар м’яча і знов душа літає, чудовий гол і сльози на очах

Удар м’яча і знов душа літає, чудовий гол і сльози на очах

            Музика і футбол — два найсильніші фактори, що долають всі розбіжності та мовні поділи, захоплюють натовп без огляду на расу чи національність.
Жуль  Ріме

28 липня вихованці професійного училища соціальної реабілітації ім. А.С. Макаренка разом із вихователями, працівниками режимної служби та директором Р.Г.Чорномором відвідали футбольний матч чемпіонату України з футболу серед команд вищої ліги «Зоря» (Луганськ) – «Олександрія» (Олександрія), який проходив на стадіоні «Ніка» в місті Олександрія.

Футбол — дуже цікава гра. Вона розвиває швидкість, кмітливість, точність реакції, витривалість. Щоб не казали, а футбол тренує не тільки ноги, але й тіло в цілому. Футболісти також дуже загартовані люди, бо ганяють м’яча на свіжому повітрі з ранньої весни до пізньої осені. Також футбол є командною грою і розвиває згуртованість та командний дух. А найбільше в цій грі вабить її неперевершений азарт!  Футбол – це командна гра, де роль кожного гравця дуже важлива, при цьому важливо, щоб гравець був не окремо по собі, а грав у команді. Тільки так можна здобути перемогу, а значить, потрібно навчитися згуртованості. Це завжди командний дух, при цьому багатьма улюблений вид спорту,що позитивно впливає і на особистість зокрема. А це і є необхідним чинником розвитку вихованців училища. Завдяки грі на повітрі, незалежно від сезону, футболісти загартовуються, тим самим зміцнюючи здоров’я. До того ж футбол – це ще й азарт, прагнення перемогти, постійний рух. А як ми знаємо, що рух – це життя. Розвивається швидкість, точність, реакція і витривалість.

За даними істориків, у футбол грали ще в Стародавньому Китаї. Перші згадки про цю гру датуються другим тисячоліттям до нашої ери. Тоді футбол називався «цу чю» (у перекладі — «штовхати ногою»). Точний час появи футболу не встановити, оскільки «цу чю» був лише попередником нинішнього футболу, як і саксонська гра з м’ячем, яка була популярна у VIII столітті нашої ери. Однак сучасним поціновувачам «гри мільйонів» абсолютно все одно, коли був зіграний перший футбольний матч. Адже для багатьох сучасних людей футбол став стилем життя, професією або головним захопленням у житті.

Гра, яку ми відвідали була видовищною та захоплюючою. Команди зіграли з рахунком 1:0 на користь «Олександрії». Учні училища та всі присутні отримали багато позитивних емоцій, активно відпочили та цікаво провели своє дозвілля і зробили висновок, що футбол – це класно.

Поїздка на футбол була здійснена за підтримки адміністрації училища.

Залишити відповідь