Уроки християнської етики

Уроки християнської етики

Виховання дітей – дуже відповідальна справа. Це процес утворення моральної і духовної основи людини. Перед працівниками училища постає чимало складних і водночас важливих завдань. Як виростити гармонійну особистість, на які моральні цінності зорієнтувати вихованців? Як допомогти їм зберегти доброту, людяність, толерантність і милосердя. Уроки християнської етики покликані продемонструвати дітям, що існують ідеали, відмінні від тих, які нав’язує суспільство. Дітям потрібна не стільки опіка, скільки  дружня порада, розумне керівництво, духовна підтримка.

Саме з цією метою 07 липня 2018 року в черговий раз до Макіївського професійного училища соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка завітали гості з благодійного фонду «Можливість» м. Кривий Ріг.

Гаслом заходу гості обрали – «Боротьба добра і зла».

Гості провели цікаву та повчальну бесіду, навели приклади із власного життєвого досвіду, показали цікаві відеороліки, пограли  в цікаву  гру «Мумія». Побажали хлопцям добра, бути чесними , нести добро оточуючим.

Наприкінці заходу всі вихованці отримали подарунки, пригостилися ласощами. Гарний настрій від проведеної зустрічі отримали всі присутні.

Залишити відповідь