Пролунав останній дзвоник

І пролунав останній дзвоник…

Червневий день із світлими очима

Всміхаючись, ступає на поріг.

Навчальний рік лишився за плечима,

І безліч літо простила доріг.

Цього дня усі – дорослі і діти – стають трішки іншими. Оберемки квітів, усміхнені обличчя і сльози на очах, щирі напутні слова та вітання – все це свято останнього дзвоника. 27 червня в Макіївському професійному училищі соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка для вихованців також прощальною мелодією  пролунав останній дзвоник.

Це свято є довгоочікуваним та радісним для багатьох, адже попереду весела пора канікул, під час яких можна  забути про уроки, домашні завдання  та навчальні обов’язків.  Проте в ці радісні моменти часто закрадається сум прощання та жаль розлуки.

Хвилюючим це свято є для вчителів – бо це частина їхньої праці, любові, душі.

Звуки Державного Гімну України сповістили про урочисте відкриття лінійки. З теплими словами привітань до усіх присутніх звернувся директор Макіївського ПУСР   Руслан Григорович Чорномор: “Сподіваюся, що знання та вміння, отримані у стінах нашого закладу, стануть для вас надійною опорою. А ми завжди будемо раді бачити вас, радіти вашим успіхам. Нехай кожен із вас знайде свою дорогу в житті, адже саме від молоді залежить, якою буде Україна завтра”.

Щирі слова побажань лунали цього дня як і від самих винуватців свята так і від  педагогічних працівників. Щирими словами, красивими хореографічними композиціями привітали вихованці училища всіх присутніх.

І ось хвилююча мить… Звучить останній дзвінок. Радість та смуток переповнюють серця вихованців . Навчання закінчилося. Попереду – незвіданий шлях дорослого і серйозного світу.

На завершення свята хлопці Макіївського професійного училища соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка виконали пісню Наталі Май “Канікули”.

Свято вдалося! Чудових вам канікул !

Залишити відповідь