Чужих дітей не буває

Чужих дітей не буває

Благодійна діяльність завжди була і залишається стратегічною, ніколи не проводяться так звані разові акції, тому що не має значення, з нагоди якого свята буде надана допомога, головне, щоб вона була і була необхідною та вчасною.

Тому Міжнародний день захисту дітей – це черговий привід нагадати дорослим про відповідальність не лише за своїх дітей, а й за тих, які опинилися в біді. Усі вони українські діти, а дитина не може чекати на підтримку двічі на рік: на Святого Миколая та на Новий рік.

Найбільше, що вражає – це їхній погляд. По-дитячому наївний, сповнений щирої радості, він ніби наскрізь пронизаний сміливістю і не властивою для їхнього віку мужністю протистояти усім життєвим перешкодам. І до болю важко усвідомлювати, що більшість із них, незважаючи на свій ще зовсім юний вік, зазнали пекло нелюдських страждань…

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей, представники Петрівської райдержадміністрації відвідали Макіївське професійне училище соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка, учнями якої є переважно діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

У вітальному слові гості побажали вихованцям залишатися такими ж мужніми, життєрадісними,  завжди вірити у власні сили й упевнено прямувати до поставленої мети. Вони  подякували за чудовий прийом та побажали хлопцям всього найкращого.

Про те, що літо – найпрекрасніша пора року, наголосили у своєму вітальному слові представники Петрівської РДА, та побажали дітям гарного настрою,  міцного здоров’я та веселого відпочинку. А щоб канікули пройшли цікаво і корисно вихованці отримали пам’ятні подарунки та солодощі.

Залишити відповідь