Підлітки МПУСР ім. А.С.Макаренка відвідали Петрівську виправну колонію (№49)

Підлітки МПУСР ім. А.С.Макаренка відвідали Петрівську виправну колонію (№49)

30 травня 2018 року вихованці Макіївського професійного училища соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка відвідали Державну установу Петрівську виправну колонію (№49) управління ДПтС України в Кіровоградській області.

Захід було організовано з метою перевиховання неповнолітніх, важковиховуваних учнів закладу з девіантною поведінкою. Так, установу відвідали дев’ятеро таких юнаків у супроводі директора  Чорномора Руслана Григоровича та задіяний педагогічний персонал закладу.

Неповнолітні ознайомилися з режимом виправного закладу та дізнались, як живуть і чим займаються засуджені.
«Такі заходи проводяться з метою профілактики злочинності та кримінальної відповідальності серед неповнолітніх, адже важковиховувані діти найчастіше навіть не замислюються про наслідки своїх дій. Можливо вони вважають, що відповідальністю за скоєне просто лякають,» – зазначив в. о. начальника установи майор внутрішньої служби Апакідзе Валерій Борисович.
Екскурсія була організована таким чином, що хлопчаки пройшли практично тим маршрутом, за яким засуджені потрапляють в установу: КПП, цілий ряд дверей, решіток, дільниця карантину та розподілу, гуртожиток. До речі, гуртожитки ув’язнених мало чим відрізняються від студентських, хіба що привертають увагу підвищена чистота й охайність, нічого зайвого у тумбочках.        Відвідали неповнолітні також і їдальню для засуджених, де скуштували хліб власного виробництва, банно-пральний комплекс та виробничі об’єкти. Крім того, вихованці відвідали дисциплінарний ізолятор де тримаються засуджені за порушення вимог правил відбування покарання.
Пенітенціарії та адміністрація навчального закладу сподіваються, що ця екскурсія стане для них добрим уроком і допоможе зробити в подальшому житті правильний вибір. На початку екскурсії юнаки пересміювалися, переглядалися та зацікавлено розглядали все навколо, та вийшовши “на волю” юні бешкетники були в глибокій задумі. Можливо вони замислилися над побаченим та почутим, та маємо надію, що вони розмірковували над своєю подальшою долею.

Залишити відповідь