Пам’ятаємо та шануємо подвиг воїнів і жертв війни заради мирного майбутнього

Пам’ятаємо та шануємо подвиг воїнів і жертв війни заради мирного майбутнього

«Їх подвиги в пам’яті вічні…»

9 травня по всій Україні традиційно відбуваються урочистості до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Макіївське професійне училище соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка теж відзначило цю пам’ятну дату, активно долучилося до проведення пам’ятних заходів, приурочених до Дня пам’яті і примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Заходи з увічнення пам’яті загиблих воїнів і жертв війни щороку збирають багатьох небайдужих людей.

Нещодавно Україна розпочала нову традицію святкування 8 та 9 травня в європейському дусі пам’яті та прагнення миру. Так, 8-го травня, в День пам’яті і примирення, в училищі відбулися заходи з нагоди вшанування полеглих воїнів.

Вихованці нашого навчального закладу впродовж перших чисел травня провели акції з впорядкування територій,  покосили траву, попололи квітники, полили висаджені декоративні кущі.

8 травня об 14.00 годині відбулася концертна програма в селищному Будинку культури, організована спільними зусиллями працівників клубу, учнями Балахівської ЗОШ та активною участю вихованців нашого училища. Протягом заходу звучало багато пісень 2-ої світової війни до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Ми у вічному боргу перед учасниками Другої світової війни за їхню самовідданість, мужність, стійкість. Ми схиляємо голови у низькому поклоні перед тими, хто поклав життя за наше безхмарне сьогодення, хто зі зброєю в руках, словом і ділом боровся проти нацизму.

Ми шануємо ветеранів, які все ще залишаються з нами як непохитний символ тієї Великої Перемоги. Ми пам’ятаємо! Вічна пам’ять загиблим воїнам! Слава сьогоднішнім захисникам України!

 

Залишити відповідь