Кінна прогулянка для дітей Макіївського ПУСР ім. А.С.Макаренка

Кінна прогулянка для дітей Макіївського ПУСР ім. А.С.Макаренка

03 травня 2018 року за участі благодійного фонду «Можливість» та їх гостей з Німеччини, вихованці Макіївського професійного училища соціальної реабілітації ім. А. С. Макаренка разом з адміністрацією закладу, вихователями та черговими з режиму здійснили захоплюючу екскурсію у м. Кривий Ріг, де на них чекала цікава та пізнавальна розважальна програма.

Як відомо, влітку для дітей корисно більше знаходитись на відкритому повітрі.

Саме тому, в рамках травневих свят, представники фонду та німецькі гості після короткої повчальної служби організували кінну прогулянку для наших хлопців.

Приїхати, щоб покататися та поспілкуватися з цими дуже корисними тваринами, не кожен може собі дозволити, а бажання дітей прокотитися хоча б раз в житті на справжньому гарному підготовленому коні – це зовсім практично нездійсненна мрія для багатьох дітей.

«Катайтеся верхи – і будете здорові, як коні!» – говорив Гіппократ. Кінні прогулянки – це не тільки приємне проведення часу, але і спосіб вилікувати багато хвороб і підтримати фізичну форму.

Цього дня хлопці з Макіївського ПУСР ім. А.С.Макаренка мали унікальну можливість покататись на конях. Досвідчені інструктори допомагали легко порозумітись з цими величними тваринами, вчили дітей впевнено почуватися у сідлі та, навіть, виконувати нескладні фізичні вправи. Це, безумовно, принесло хлопцям величезну радість та задоволення, подарувало позитивні емоції. Це дивовижне місце, де вихованці училища мали можливість поспілкуватися з ласкавими та добрими тваринами, які нікого не залишають байдужим.

На завершення, всіх присутніх пригостили смачним корейським пловом та різними солодощами. Хлопці з ентузіазмом брали участь в різних конкурсах, мали можливість, також, пострибати на батуті.

На прощання організатори розважальної програми вручили вихованцям Макіївського професійного училища соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка подарунки.

Може бути, що хтось з цих дітей після такої зустрічі вирішить займатися справами, які зв’язані з тваринами або з природою. І це було б добре для нашої держави!

Залишити відповідь