Тиждень психології  у Макіївському професійному училищі соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка

Тиждень психології у Макіївському професійному училищі соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка

З 19 лютого по  23 лютого 2018 року у Макіївському професійному училищі соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка проведено Тиждень психології з метою пропаганди психологічних знань для широкого кола учнів та педагогічних працівників, урізноманітнення роботи практичного психолога, створення гарного настрою, що позитивно налаштовує на працю та навчання на базі навчального закладу .

У рамках Тижня психології практичним психологом із залученням педагогічних працівників проведено низку заходів із застосуванням інноваційних психологічних технологій і методик. Участь у заходах приймали  всі – і учні і педагогічні працівники, кожен день Тижня психології був присвячений конкретній темі та заходам, що допомагали ближче познайомитись з незвичайною наукою психологією, пізнати себе, цікаво та з користю провести час.

День перший

Це День унікальності, він проходив під девізом  «А кому легко?»

В цей день всі бажаючі  ознайомились з цікавою психологією життя людини, було проведено для учнів училища  та педагогічних працівників тест для визначення психоформи  типу і стилю мислення «Це  – я». Учні училища  активно  брали участь у іграх  «Слідопит», де учні демонстрували свою спостережливість та навички комунікації. Також  учням сподобалась гра «Пожирач неприємностей», що тривала протягом тижня. В цей день була відкрита галерея – виставка малюнків  учнів училища «Моя мрія», де було зображено і  живописні пейзажі, реалістичні портрети, чудові натюрморти, інші зображення того, що радує вихованців та найдорожче що є у кожного – сім’я .

Другий день

 День відвертості, побажань і пропозицій. Він проходив під девізом «Доторкнись до світу психології»

В цей день відбулась конференція «Психологія кольору. Веселковий тонік» для учнів училища з елементами психотехнік: кольоротерапії, техніки дихання, арт-терапії., відбулось експрес інтерв’ю з учнями « Твоє ставлення до училища», та психологічна вправа «Паркан думок»,  де учні училища та всі небайдужі висловлювали свої побажання і висловлювання від душі. Також учні училища з задоволенням ознайомлювались  цікавою психологією життя «Цікаві факти про психологію людини»

День третій

 День настрою. Девіз дня – посміхнись життю!

Для учнів училища відбулося інформаційне повідомлення «Якщо ви бажаєте, щоб життя посміхалось вам,  то подаруйте йому спочатку гарний настрій», де використано елементи програми «Автоматичний покращував настрою»,  що дуже змінювало настрій навіть самим сумним. Для учнів училища

відбувся інтелектуальний конкурс  – інтерпретація афоризмів – «Вислови Великих на щодень», де учні висловлювали свої думки та інтерпретували висловлювання. Для педагогічних працівників з метою попередження професійного вигорання та згуртування педагогічного колективу відбулося тренінгове заняття «Успішна людина  – успішна в усьому» з елементами натур терапії, психотехнік, асоціативних тестів.

День четвертий

День творчості, фантазії, розвитку здібностей 

Учні училища взяли участь в треніговому занятті для розвитку креативного мислення, розкриття творчого потенціалу, навичок спілкування « Світ  головоломок», де показали свої креативність, вміння, знання, таланти, взаємодопомогу.

День п’ятий

День ввічливості та доброти. Девіз дня: «Ми різні – в цьому наше багатство.  Ми разом – в цьому наша сила»

Підведення підсумку проведеного тижня психології. На лінійці закриття було нагороджено подяками за  творчі здібності, креативність, винахідливість та активну участь у конкурсах до Тижня психології. З чудовим настроєм всі класи відмітили свою перемогу, тому що в цій грі  були тільки переможці, не дивлячись на  кількість балів та  швидкість виконання завдань.

Неодмінними супутниками творчого процесу стали гарний настрій, активні обговорення та дружні посмішки. Тиждень психології став справжнім святом для душі.

На Тижні психології були застосовані всі види психологічної роботи, що дало змогу всім учасникам  педагогічного процесу стати єдиним цілим і цікавими та більш близькими в спілкуванні.

Залишити відповідь