Соціальні дні у Макіївському ПУСР ім. А. С. Макаренка

Соціальні дні у Макіївському ПУСР ім. А. С. Макаренка

В наш час є можливість допомогти дітям, які найбільше чого хочуть і чекають, так це дива. У кожному місті чи селі є люди, до яких можна приїхати і подарувати їм кілька хвилин радості й тепла, показати справжню любов і послужити їм.

Так,  20 січня 2018 року служителі християнської церкви «Віфі» з м. Кривий Ріг, вперше відвідали Макіївське професійне училище соціальної реабілітації ім. А. С. Макаренка. Для хлопців провели цікаву програму: досліджували біблійні істини, співали пісні, грали ігри, проводили «творчість» і просто раділи разом з ними.

Візит був довгоочікуваний. Спілкування стало важливим і для самих вихованців, і для гостей. Адже нам в українському суспільстві ще так бракує порозуміння, взаємного пізнання й прийняття. Юнаки, що через злочини опинилися в подібних закладах, вже пережили відчуження від суспільства. Але сáме суспільство повинно робити зусилля для подолання феномену “Ми” і “Вони”.

“Соціальне сирітство є вразливим захворюванням у посткомуністичну перехідну добу, яку переживає наш народ. Воно є однією з причин асоціальної поведінки і злочинів серед неповнолітніх, – розповідали по черзі Юрій, Олександр, Володимир та інші гості , – Служіння Церкви має універсальний характер і тому здатне допомогти віднайти вірні наголоси та інтонації, якими слід нам промовляти до наших співгромадян та до державних мужів. Незабаром терміни багатьох хлопців закінчаться. Як їх приймемо ми?”

Найбільше, чого потребують ці молоді люди– це любові. Тому давайте будемо дарувати її все більше й більше.

Таким чином, соціальне служіння постає як суспільно значуща діяльність, яка здійснюється християнськими церквами з метою поширення духовності, формування цінностей громадянського суспільства.

Залишити відповідь