День Святого Миколая у Макіївському професійному училищі соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка

День Святого Миколая у Макіївському професійному училищі соціальної реабілітації ім. А.С.МакаренкаДень святого Миколая – чарівний і довгоочікуваний. Цього дня Чудотворець ближче до нас як ніколи, тож усі наші надії та сподівання обов’язково будуть почуті святим Миколаєм Чудотворцем, який є нашим захисником, наставником і покровителем.
19 грудня 2018 року служба у справах дітей Петрівського РЦСССДМ, з нагоди Дня Святого Миколая, відвідали вихованців Макіївського професійного училища соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка.
Начальник служби у справах дітей Нікульшина Т.В. та психолог Петрівського РЦСССДМ Узлова Л.Д. подарували солодощі та побажали дітям здоров’я, мирного неба, здійснення мрій, віри, надії, любові, успіхів у навчанні, а головне – щасливого дитинства.
Нікульшина Т.В. підкреслила, що на сьогоднішній день у діяльності Президента України, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування на першому місці стоїть забезпечення прав та створення належних умов для проживання і розвитку майбутнього покоління українців.
«Переконаний, що свято Миколая дасть можливість нашим хлопцям повірити в казку і Боже благословення. Щиро дякую усім благодійникам та небайдужим, що допомагають дітям, даруючи їм радість. А також щиро дякую усім, хто допомагає дітям щоденно, даруючи їм свою любов, увагу, турботу та спілкування, підтримку. Бажаю усім міцного здоров’я, щедрої долі й благополуччя. Нехай святий Миколай завжди оберігає Вас, даруючи щастя, радість і надію», — зазначив у своєму привітанні зі святом та, на знак подяки, в. о. директора Макіївського ПУСР ім. А.С.Макаренка Руслан Григорович Чорномор.
Тож нехай Святий Миколай оберігає нас протягом усього життя, дарує міцне здоров’я, безмежне щастя, радість і віру в чудеса. Ми ж, дорослі, подбаємо, щоб ваше дитинство було безтурботним, наповненим щирими посмішками та незабутніми враженнями.

День Святого Миколая у Макіївському професійному училищі соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка
День Святого Миколая у Макіївському професійному училищі соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка

Залишити відповідь