За веселощами на каток

За веселощами на каток9 січня 2019 року, вкотре,  за участі благодійного фонду «Можливість» м. Кривий Ріг, вихованці Макіївського професійного училища соціальної реабілітації ім. А. С. Макаренка разом з адміністрацією закладу, вихователями та черговими з режиму здійснили захоплюючу екскурсію у м. Кривий Ріг, де вони відвідали каток Льодовиковий період в розважально-оздоровчому комплексі “Union”.

Катання на ковзанах — одне із найприємніших і корисних зимових задоволень, адже ковзання по льоду, як будь-яке приємне фізичне навантаження, покращує настрій.

Пропагуючи здоровий та активний спосіб життя, Чорномор Руслан Григорович, директор Макіївського ПУСР, стверджує, що немає „поганої” погоди у природи, тож несприятливі умови не завадили гарному відпочинку. Влаштовані перегони та „паровозик” на льоду привернули увагу глядачів та захопили їх приєднатися до гурту. Ще багато яскравих та кумедних моментів чекали на всіх у розважальному комплексі, де втомлені, але щасливі відвідувачі відновлювали сили.

– Дехто з дітей взагалі вперше опинився на катку, – ділиться враженнями Руслан Григорович. – Було чимало падінь, але знову й знову діти підіймалися та не покидали прагнення навчитися кататися на ковзанах. Тримаючись за руки, діти, котрі вміли кататись, допомагали іншим швидше опанувати ковзанку. Коли ж час вийшов, вихованці в один голос почали просити про наступний сеанс. Після цього, сповнені емоцій та радості, всі вирушили на різдвяну виставу та смачний обід до організаторів екскурсії.

По дорозі додому наші хлопці почувалися  приємно втомленими такою радісною поїздкою та новими враженнями. Оскільки благодійний фонд «Можливість» уже не вперше організував такого роду екскурсії, то будемо надіятись, що наступна не за горами.

Відпочинок став незабутнім. З нетерпінням чекаємо наступних заходів.

Залишити відповідь