Макіївське ПУСР ім. А.С.Макаренка відвідало храм пророка Ільї

Макіївське ПУСР ім. А.С.Макаренка відвідало храм пророка Ільї

Вихованці Макіївського професійного училища соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка – діти, яких життя позбавило радості і тепла сім’ї. І вони, як і всі діти, вірять в Миколая. Вони теж чекають подарунків, чекають, як ніхто. Чекають більше, аніж діти в сім’ях. Теж пишуть листи, намагаються добре себе поводити, щоб не розгнівити його. Нажаль, це свято для них може бути під загрозою. Немає нічого більш сумного, аніж розчарована, позбавлена тепла та опіки дитина, що вірила у свою потрібність.

Саме тому, напередодні свята Святого Миколая, настоятель Свято-Ільїнського храму в с. Головківка Олександріського району архімандрит Христофор(Лисенко) в миру Лисенко Юрій Олександрович люб’язно погодився прийняти наших хлопців у своєму обійсті.

З давніх-давен одним з найбільш шанованих святих як православної, так і католицької церкви є Святий Миколай, який завжди вважався покровителем знедолених і бідних, опікуном дітей.

Безумовно, одне з найулюбленіших свят дітвори – день пам’яті святителя Миколая Чудотворця. Вже стало традицією. Священики звертаються до дітей з духовним повчанням. Часом спілкування пастиря з молодим поколінням переростає в цікаву бесіду. Ось і наші вихованці із захватом розповідали про свій невеличкий духовний досвід, коли скажемо, була вислухана їхня молитва чи відчута Божа поміч в якусь скрутну хвилину

Перед урочистістю діти разом з вихователем, черговими з режиму на чолі з директором Чорномором Русланом Григоровичем, зібралися в каплиці, щоб у дружній атмосфері відзначити день пам’яті святителя Миколая.
Розпочалося святкування з молебня до Св. Миколая, після чого усіх присутніх привітав архімандрит Христофор.

Він  розповів про Святителя Миколая, про його життя і подвиги, пояснив, чому святитель Миколай є улюбленим святим не тільки для дітей, а і для дорослих. Він звернувся до дітей з повчальним словом та вручив подарунки.

Святитель Миколай є втіленням усіх євангельських чеснот, наш небесний заступник, взірець для наслідування. Православний люд здавна поважає і любить цього святого, не дарма і храми наші в цей день наповнюються більше ніж зазвичай, – додав на завершення настоятель Свято-Ільїнського храму.

Залишити відповідь