Не порушуючи традиції, колектив Петрівської райдержадміністрації привітав із Днем Святого Миколая вихованців Макіївського ПУСР ім. А.С. Макаренка

Не порушуючи традиції, колектив Петрівської райдержадміністрації привітав із Днем Святого Миколая вихованців Макіївського ПУСР ім. А.С. Макаренка

В Україні здавна шанують Миколая Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує віру у здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у дитячі душі світлі почуття.

День Святого Миколая в Макіївському професійному училищі соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка пройшов під яскравим і добрим знаком уваги до дитини.

Уже доброю традицією стали зустрічі керівників району з дітьми напередодні свята. Не став винятком і цей рік. Представники Петрівської районної державної адміністрації Стулій О.А., Сибіра В.І., Нікульшина Т.В та представниця служби у справах дітей Петрівського району Давиденко Ю.А. у передсвяткові дні особисто завітали до

вихованців нашого закладу.

Вітаючи хлопців із святом, гості побажали їм бути наполегливими, сильними, послідовними і сміливими, бо саме такі люди завжди знаходять своє щастя. Звичайно, серед святкових побажань були найголовніші – щоб найзаповітніші мрії збувалися, щоб кожному вдалося розкрити свої таланти!

До теплих щирих побажань гості додали ще й солодкі подарунки від Святого Миколая.

Керівні особи району спілкувалися із дітьми та з нагоди свята Святого Миколая висловили щиросердні побажання на адресу вихованців і працівників Макіївського ПУСР. Щасливі хвилини отримали діти під час вручення очікуваних подарунків та солодощів.

Представники Петрівської РДА наголосили, що метою заходу було насамперед відвідати вихованців училища, дізнатися про їх проблеми та потреби, а також ознайомитися з умовами проживання.

«День Святого Миколая – це своєрідний символ людської надії і віри у щасливе майбутнє українських дітей, – відзначили гості. – Адже саме у цей день, на Миколая, здійснюються дитячі мрії».

Залишити відповідь