Позитивний настрій – запорука гарного відпочинку!

Позитивний настрій – запорука гарного відпочинку!

Що не кажіть, а кінотеатр – річ унікальна та універсальна! В кіно ходять усі – незалежно від віку, характеру та інтересів. Кінотеатр однаково актуальний у будь-яку пору року. В кіно можна зустрітися з друзями або гарно провести час.       А ще – в кіно можна їсти! І це справді приваблює багатьох із нас, бо ж можна одночасно насолодитися ефектом занурення у фільм, відчуттям домашнього затишку та смаком улюбленого попкорну.

У поході в кінотеатр часто ключовим позитивним моментом стає не сам фільм, а спільний відпочинок, розвага разом із друзями, можливість поспілкуватися до і після фільму – поділитися одне з одним емоціями очікування та враженнями від фільму. Дуже важливо, щоб кожна дитина звикала саме до такого сприйняття походу в кіно. 

Саме тому, 27 грудня 2017 р. у вихованців Макіївського професійного училища соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка відбувся чудовий захід. В рамках відзначення Дня святого Миколая та напередодні новорічних свят наші постійні спонсори організували для хлопців нашого училища поїздку у кінотеатр “Портал” м. Кропивницький. Діти подивились цікавий та повчальний кінофільм “Джуманджі. Поклик джунглів”, ласували попкорном та солодкими напоями.

Адміністрація Макіївського ПУСР ім. А.С.Макаренка висловлює щиру подяку кінотеатру “Портал”  та особливо, нашим спонсорам, які вже не в перший раз, не залишились осторонь та створили справжнє свято для хлопців! Велика вдячність їм за те, що в них зародилась така чудова ідея, і саме вони стали рушійною силою сьогоднішнього дійства.

 

Залишити відповідь