В Макіївському ПУСР ім. А. С. Макаренка святкували  Новий 2018-й – рік Жовтого Земляного Собаки

В Макіївському ПУСР ім. А. С. Макаренка святкували Новий 2018-й – рік Жовтого Земляного Собаки

Новий рік до нас вже лине!
Міх здоров’я хай вам скине,
Хай добра насіє в хаті,
Щоб завжди були багаті.
Хай смачна кутя удасться
І в сім’ї панує щастя,
Щоб і весело, й багато
Провели Різдвяні свята!

 

Не прилетіли білі мухи, не вкрились сніжною ковдрою дерева та кущі, так розпорядилась матінка-природа в цьому році під час зустрічі 2018 року. Але в святковій залі Макіївського професійного училища соціальної реабілітації ім. А. С. Макаренка, наперекір природі, свято зустрічі Нового року відбулось. Красуня–сосна, запах шишок, передзвін ялинкових іграшок, різнокольорові ліхтарики… Ось така атмосфера панує під час проводів старого року та зустрічі Нового року.

Свято організували у незвичний спосіб, а саме у форматі гри “Хто зверху” – пародії на відому телепередачу, що транслюється на одному з українських каналів. Вихованці з допомогою вихователів Яцун О.Г. та Яротник Л.С. розробили сценарій, декорації. Гра проходила у декілька етапів. Так як і в однойменній телевізійній грі було декілька раундів. Дві команди – хлопців та дівчат – вгадували мелодію, збирали на швидкість слова з літер, вибирали правильну відповідь серед запропонованих варінтів, змагалися у своїй акторській майстерності, ерудиції, інтелектуальних здібностях, щоб таки визначити, хто ж розумніший – чоловіки чи жінки.

Поважне журі у складі директора училища Чорномора Р.Г., заступника директора з НВР Пасічник О.В. та старшого вихователя Бурлак Н.М.   допомагали визначити переможців.

В паузах між конкурсах виступили найталановитіші вихованці нашого училища з музичними композиціями.

Учасники дійства, протягом святкової програми,  поринули в казкову атмосферу, а на закінчення виступів щиро  дякували аплодисментами організаторам  даного заходу за отримані позитивні емоції та подарунки, проведені розважальні конкурси та конкурси віршів про зимові свята та Новий рік.

На останок Дід Мороз та Снігуронька всім подякували за участь у святі, побажали, щоб не сварилися, жили в мирі і підтримували один одного. Настрій був по-зимовому святковий.

Даний захід сприяв вихованню в дітей культури, артистизму, толерантності, колективізму.

 

Бажаємо всім веселих свят!

 

1 коментар до “В Макіївському ПУСР ім. А. С. Макаренка святкували Новий 2018-й – рік Жовтого Земляного Собаки

Залишити відповідь