Захоплююча екскурсія на каток

Захоплююча екскурсія на каток

Нарешті відбулася така очікувана поїздка до м. Кривий Ріг…

6 січня 2018 року за участі благодійного фонду «Можливість» м. Кривий Ріг, вихованці Макіївського професійного училища соціальної реабілітації ім. А. С. Макаренка разом з адміністрацією закладу, вихователями та черговими з режиму здійснили захоплюючу екскурсію у мКривийРіг, де вони відвідали каток Льодовиковий період в розважально-оздоровчому комплексі “Union”. Як розповів директор училища Чорномор Р.Г., не всі діти вміли кататися на ковзанах, але духом не падали, допомагали один одному, навчали та підтримували.

– Дехто з дітей взагалі вперше опинився на катку, – ділиться враженнями Руслан Григорович. – Було чимало падінь, але знову й знову діти підіймалися та не покидали прагнення навчитися кататися на ковзанах. Тримаючись за руки, діти, котрі вміли кататись, допомагали іншим швидше опанувати ковзанку. Коли ж час вийшов, діти в один голос почали просити про наступний сеанс. Потім хлопцям дозволили погуляти по торговому центрі.

Катання на ковзанах — одне із найприємніших і корисних зимових задоволень, адже ковзання по льоду, як будь-яке приємне фізичне навантаження, покращує настрій.

Пропагуючи здоровий та активний спосіб життя, можна стверджувати, що немає „поганої” погоди у природи, тож несприятливі умови не завадили гарному відпочинку. Влаштовані перегони та „паровозик” на льоду привернули увагу глядачів та захопили їх приєднатися до гурту.

Після захопливих розваг, представники Благодійного фонду «Можливість», Алла та Сергій,  зібрали всіх за спільним столом, скуштувати гарячого корейського плову,  поласувати солодощами та чаєм, зігрітися і поспілкуватися. Святковий обід організував та благословив пастор Сергій.

Потім гості були запрошені до центральної зали, де відбулася театралізована вистава. Всі присутні потрапили у захоплюючу подорож.

Крім того, діти не лише переглянули цікаву виставу, але й стали учасниками цікавої вікторини, де показали свої знання з Біблії.

На завершення всі отримали ласощі та пам’ятні подарунки .

Відпочинок став незабутнім.
З нетерпінням чекаємо наступних заходів.

Залишити відповідь