Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему: «З вогнем не жартуй»

Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему: «З вогнем не жартуй»

На виконання розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 09.02.2017 року за № 58-р «Про основні заходи цивільного захисту області на 2017 рік» та з метою поліпшення роботи із запобігання травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки під час пожежі, удосконалення і узагальнення знань з Правил пожежної безпеки в Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка з 06 по 10 листопада 2017 року був проведений Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему «Звогнем не жартуй». Різноманітною за змістом і формою профілактичною роботою з питань пожежної безпеки були охоплені всі вихованці навчального закладу.

За давньою легендою Прометей подарував людям вогонь, який повинен був зігрівати їх в холодну пору року, використовуватись для приготування їжі, освітлення. Він хотів полегшити їм життя, але Бог, дізнавшись, прогнівався. І з цього часу вогонь не лише приносив користь людям, але й став їх великим горем, інколи, навіть, забираючи життя їх самих. Саме з метою навчання дітей правилам пожежної безпеки та дотримання їх у повсякденному житті, виховання в них розуміння тяжких наслідків з причин порушення правил пожежної безпеки та з метою навчання діяти в різноманітних надзвичайних та екстремальних ситуаціях, надавати першу медичну, само- та взаємодопомогу, з 20.09. по 26.09.2016 р. в училищі був проведений Тиждень протипожежної безпеки.

Відповідно до тематики тижня відбулися такі заходи:

  • Збір учасників (лінійка) відкриття Тижня протипожежної без­пеки.
  • Конкурс малюнків на тему «Вогонь – друг, вогонь – ворог!».
  • Лекція за участі пожежників.
  • Евакуація учнів та працівників школи при загрозі та виникненні над­звичайних ситуацій: пожежі у приміщенні школи, сти­хійних лих.
  • Перегляд відеороликів з теми: «Протипожежна безпека».

Під час Тижня була проведена виставка-конкурс на кращий малюнок на тему:  «Безпека  повсякденного життя ». В конкурсі прийняли участь всі вихованці. Всі матеріали були виконані згідно вимог   оформлення робіт відповідно до Положення про конкурс малюнків на тему: «Безпека повсякденного життя» (в рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему: «Безпека в твоєму житті»). Під час визначення переможців враховувались  оригінальність ідеї в змісті та виконанні; якість виконання; оригінальність оформлення; індивідуальність роботи; тематична направленість; наявність гумористичного матеріалу.

А також, були відпрацьовані дії учасників навчально-виховного процесу у разі  виникнення надзвичайної ситуації під час занять.

В спортивному залі проводились естафети на пожежну тематику та, оскільки в закладі знаходяться лише хлопці, обов’язкові спортивні змагання.

В понеділок на загальноучилищній лінійці було підведено підсумки тижня знань, відмічено активну участь  хлопців та нагородження переможців, злагоджену роботу працівників закладу.
Під час тижня знань вихованці усвідомили важливість знань з безпеки життєдіяльності та цивільної оборони і те як ці знання можуть допомогти нам  у реальному житті.

Залишити відповідь